Rozvojová a vzdělávací společnost

info@project-education.cz | +420 775 111 781

Informace ke konání seminářů

Pro přihlášení na seminář či přezkoušení je nutné vyplnit nejprve on-line přihlášku

Poté zaplatit na náš účet účastnický poplatek.

Vyčkejte si na e-mail s potvrzením platby a zařazením mezi účastníky.

Přibližně dva týdny před začátkem semináře Vám budou doručeny bližší informace ke konkrétnímu semináři. Po jeho absolvování Vám bude vystaveno osvědčení o úspěšném absolvování s platností 3 roky.

Platba

Po přihlášení se pomocí on-line formuláře prosíme o uhrazení účastnického poplatku za konkrétní seminář na bankovní účet: 2041950001 / 5500. Do zprávy pro příjemce prosím vždy uvádějte jméno (jména) osob, za které je platba provedena a termín včetně názvu semináře. Cena je určena volbou semináře. Při přihlášení tří a více osob, je sleva 10% pro každého, kterou si můžete odečíst. (Je nutné ale do přihlášky tuto skutečnost zmínit, jinak platba bude vrácena). Potřebujete-li fakturu, na vyžádání Vám ji vystavíme a odešleme.

Pokud by se seminář nenaplnil, nebo byl z nějakého důvodu zrušen, platba Vám bude vrácena v plné výši.

Stornovací poplatek

Odhlášení se 4 dny a více před začátkem seminářem 30%
Odhlášení 3 až 1 den před začátkem semináře 50%
Neohlášená neúčast či odhlášení v den začátku semináře 100%

Začátek a konec semináře

Semináře začínají zpravidla v pátek cca v 17 hodin a končí v neděli do 15 hod. Výjimkou je Instruktor lezení na cvičných skalách, který začíná již o den dříve v podvečer.

 

Místo

Většina seminářů probíhá v Olomouci a na Radíkově u Olomouce, případně v Prostějově (Instruktor lezení na umělé stěně) či v blízkém okolí (Instruktor lezení na cvičných skalách – Malý Rabštejn / Potštát).

Ubytování a strava

Ubytování a stravu nezajišťujeme. Nicméně je možné využít levnějšího ubytování i stravování v Radíkově v Chatě pod věží http://chataradikov.cz/. Dále je možnost v DDM Olomouc – http://www.ddmolomouc.cz/ či v menších penzionech v Olomouci a okolí. Ať už v Radíkově či jiných místech konání je vždy časový prostor zajít si společně na jídlo.

Přezkoušení

Pokud Vám již licence vypršela a máte zájem pouze o přeškolení vybraného semináře, týká se Vás pouze cena 800,-Kč (platba možná na místě). Přezkoušení probíhá zpravidla v neděli od rána do odpoledne (vždy po domluvě s konkrétním lektorem). Prosíme také o vyplnění on-line přihlášky (opět odkaz na formulář), kde zvolíte kolonku „ přeškolení“.

Naši klienti